2018.02.02. Sülysápi színházjárat a József Attila Színházban tapiokultura kollNencsák Károly színművész úr, a József Attila Színház igazgatója sokszor járt már Sülysápon. Éppen ezért arra kértük őt, hogy a Filumena házassága (jozsefattilaszinhaz.hu/galeria) című előadás után fogadja pár percre a Wass Albert Művelődési Központ utasait, akik egyébként is remekül érezték magukat a nagyszerű darab alatt. Hálásak vagyunk a kedves gesztusért, s cserébe talán ismét ebbe a szép, újpesti teátrumba csábítaná önöket Csanádi Ádám kollégám. Mit szólnának Mici néni két életéhez, Esztergályos Cecíliával és Bodrogi Gyulával?

A sülysápi WAMKK-nál felszállnak a buszra, amivel a színház bejáratáig visszük Önöket, majd az előadás után is így várjuk – mint egy Taxi! – a velünk tartókat! Ádám a 30/553-99-17, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. elérhetőségeken és www.facebook.com/wass.kozpont-on is tájékoztat mindenkit a részletekről, az időpontokról. (Nemcsák Károly városunk ’56-os Fáklya-szobrának avatásán és a 2012-es Nemzeti Összetartozás Napján is közreműködött. Színházi képeink végére ez utóbbi eseményről beillesztettem néhány fotót. A plakátot illetve az Esztergályos Cecíliáról és Bodrogi Gyuláról készült képet a József Attila Színház honlapjáról kölcsönöztem.)