Irakiak

Ami az európai televíziók híradóiban, az újságok oldalain néha megjelenik a Közel-Keleten, vagy Afrikában élő keresztények által átélt borzalmakról, alig tudja átéreztetni velünk ezt a tragédiát. Elrabolt gyerekek, kínzások, utolsó emberig kiirtott falvak, felrobbantott templomok, szétlőtt zarándokbuszok…


Iraki papok tolmácsok és képek, filmek segítségével beszélnek minderről Sülysápon, a Wass Albert Művelődési Központban, 2017. 06. 26-án, hétfőn, 18 órától! Segíts jelenléteddel, az ESEMÉNY”F” hírének személyes közvetítésével és világhálón való terjesztésével is!
A program a sülysápi Közéleti estek keretében, az Összefogás Sülysápért Egyesület, a Wass Albert Művelődési Központ, Sülysáp Város Önkormányzata, a Tápiósülyi Kisboldogasszony-templom Egyházközség közös szervezésében valósul meg.